MÖBLER / Bord / Matbord 13835380
nr 1383 5380
Matbord
England, diameter: 110, höjd: 75,2 iläggsskivor a 55 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 8 mars 2021
kl 18:39:06
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr